ESATECH GÜÇ SİSTEMLERİ

Esatech Güç Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti, Güç Elektroniği alanında hizmet vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye ve yurtdışında  Güç Sistemleri ( UPS-Jeneratör-İnvertör-Redresör-Regülatör-Akü ), data center ve solar sistem çözümlerinde mühendislik ve proje hizmeti sunmaktadır. Tescom UPS sistemleri ana bayisi ve çözüm ortağıdır. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir.

TESCOM Kesintisiz Güç Kaynakları ISO9001, TSE ve CE kalite standartlarına uygun olarak PWM ve IGBT teknolojisi ile üretilmiş sinüs dalga çıkışlı statik ve manuel by-pass'lı mikroişlemci kontrollü ve gelişmiş haberleşme seçenekleri ile donatılmış On-Line KGK sistemleridir ve 5 kıtada 45 ülkeye ihraç edilmektedir.

Yenilikçilik ve Yaratıcılık Özel Ödülü sahibi T-Mon yazılımımız ile Kesintisiz Güç Kaynaklarının bilgisayar aracılığı ile LAN veya WAN üzerinde izlenebilmesi ve kontrolü standart olup tüm sistemlerimiz SNMP uyumludur.
Bütün sistemlerimiz 2 yıl sistem garantisi 10 yıl yedek parça temin garantisinde olup tecrübeli teknik servis desteğimiz Türkiye’nin 7 bölgesi ve Kıbrıs’ta 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.